Božské elementy

NADPOZEMSKÉ SESTOUPILO Z NEBES A VY NYNÍ MÁTE MOŽNOST BÝT JEHO SOUČÁSTÍ

 

Spojili jsme božské legendy antických eposů s unikátní formou vyprávění těchto legend zcela novým způsobem.

 

Prožijte legendární příběhy tak,

jako nikdy před tím.

#GodsElements

Ojedinělá kolekce 15 originálních pláten reflektující minulost v současnosti a odkrývající budoucnost.

Spojili jsme božské legendy antických eposů s unikátní formou vyprávění těchto legend zcela novým způsobem. Hlavní myšlenkou této unikátní kolekce patnácti obrazů bylo vyprávět tyto příběhy zcela novým způsobem. Styl zhotovení přináší nadčasovou formu, jakou mohou být tyto eposy vyprávěny i dnes.

Hlavní myšlenkou, pro vznik této kolekce, byla skutečnost, že se jedná o neuvěřitelně nadčasové téma, se kterým se člověk setkává dnes a denně. Uplynulo sice tisíce let od dob, kdy tito velikáni ovládali nebesa, zemi i temné podsvětí, a přesto se dají tyto příběhy a jejich odkaz vidět i dnešní době.  To je důkaz, že tyto elementy budou lidstvo provázet po celou dobu jeho existence a to i v budoucnu.

15 unikátních pláten přináší nejzásadnější postavy a okamžiky božských elementů nejen antické mytologie. Ucelená kolekce je originální sérií nesmírné umělecké a společenské hodnoty. 

TECHNIKA

Legendární historické eposy nebylo možné vytvořit jakoukoli, stylizovanou, či zjednodušenou formou. Zvolili jsme proto klasické malířské techniky, které odpovídají technikám starých mistrů. Především ve stylu vrstvení jednotlivých vrstev, díky čemuž vzniká úžasný vizuální dojem, podtrhující impozantní výraz každého plátna.

Originalitu každého plátna následně dokládá signatura a tzv. "rodný list" každého plátna.

MATERIÁLY

V našem ateliéru je standardem používat ty nejlepší dostupné materiály, bez ohledu na cokoli. V případě této kolekce jsou základem obrazů kvalitní lněná plátna a ty nejlepší olejové barvy renomovaných evropských producentů, dále ušlechtilé kovy a také drahé kameny.

 

Díky našim vysokým standardům na kvalitu použitých materiálů, jsme schopni zaručit našim zákazníkům prvotřídní výsledek.

Prohlédněte si naše BOŽSKÉ ELEMENTY 

Internal Inferno

Internal Inferno

Inception

připravujeme

Pride of Icaros

Tears of Angels

připravujeme

Breath of Prometheus

Presence of Eros

připravujeme

Wrath of Poseidon

Reign of Ares

připravujeme

Scent of Aphrodite

Throne of Hades

připravujeme

Tears of Venus

Eternal Flame

připravujeme

Point of Chaos

"The Beginning"

Tears of Heaven

připravujeme

Empire of Apollon