Časté dotazy

Jsou obrazy skutečně originály?


Ano.

Všechny obrazy z produkce ateliéru Luxurious Fina Art jsou neopakovatelné originály, za které naše studio ručí. Ke každému obrazu, který si u nás objednáte na zakázku či vyberete z naší originální tvorby, dostanete také certifikát původu. Certifikát obdržíte i v případě, že obraz zakoupíte prostřednictvím našeho obchodního partnera. Pokud by přesto došlo k výjimečné situaci a vy byste k zakoupenému obrazu automaticky neobdrželi i certifikát původu, neprodleně nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře na tomto webu.
Jsou zlato a ostatní materiály pravé?


Ano.

Všechny ušlechtilé materiály, které používáme k výrobě našich obrazů, ať je to zlato, stříbro či drahé kameny, jsou pravé. Tyto materiály nakupujeme výhradně u renomovaných dodavatelů a na vyžádání můžeme klientům předložit certifikáty pravosti a prohlášení o pravosti.
Je možné obrazy vidět osobně?


Vážní zájemci ano, běžné prohlídky však neumožňujeme.

Vzhledem k hodnotám obrazů jsou všechny obrazy po dokončení uschovány v bezpečnostním depozitu. Osobní prohlídka obrazu je možná, ale dochází k ní pouze v případě vážného zájmu o koupi. Tyto prohlídky probíhají přímo v bezpečnostním depozitáři za přísných bezpečnostních podmínek. Vzhledem k velice náročnému procesu prohlídek jsou tyto prohlídky zpoplatněny částkou 1 500 eur. Tato částka se v případě prodeje odečítá od konečné ceny obrazu. Pokud si zákazník obraz po prohlídce nekoupí, je tento poplatek nevratný. V případě, že je zájemce o koupi obrazu z daleka, je možné objednat si tzv. video prohlídku. Zákazníkovi je zprostředkována on-line video prohlídka obrazu prostřednictvím HD přenosu, přičemž si zákazník sám určuje, jak chce obraz nasnímat a vidět. Platební podmínky pro video prohlídku jsou stejné jako u osobní prohlídky.
Mám zájem o obraz, jak celý proces prodeje probíhá?


Proces prodeje obrazu je následný:

  1. Klient nás osloví prostřednictvím kontaktu na našem webu nebo prostřednictvím oficiálního autorizovaného prodejce.
  2. Klientovi je zaslán, nebo mu prodejce předá, katalogový list, kde jsou uvedeny veškeré detaily týkající se obrazu, včetně detailních fotografií.
  3. V případě, že si klient přeje vidět obraz před koupí, je mu poskytnuto číslo účtu, na které převede poplatek (1 500 eur) za zprostředkování osobní prohlídky obrazu v bezpečnostním depozitáři.
  4. Po osobní prohlídce je klientovi předložena kupní smlouva s veškerými detaily včetně všech certifikátů, možností dopravy, reklamačních podmínek.
  5. Po podpisu smlouvy, klient do 10 dnů uhradí ¾ ceny obrazu, ponížené o cenu za prohlídku obrazu. V okamžiku připsání platby na náš účet se rozbíhá proces přípravy expedice.
  6. V okamžiku, kdy je obraz připraven k předání nebo odeslání doplácí klient zbytek ceny. O připsání platby je klient informován a obratem dochází k odeslání zboží.
  7. Po převzetí díla nebo jeho doručení přepravcem je klient povinen neprodleně obraz zkontrolovat a zpětně nás informovat, že během expedičního procesu nedošlo k poškození obrazu.
Jsou obrazy pojištěné pro přepravu?


Ano.

Všechny naše obrazy jsou pojištěné na všechna možná rizika.
Je možné obraz doručit na druhý konec světa?


Ano.

Naši přepravní partneři zaručují možnost dodání obrazů po celém světě.
Je možné zakoupit digitální kopii obrazu?


Ne.

Všechny naše obrazy jsou unikátní originály. Když si některý zakoupíte, máte jistotu, že jste jediným vlastníkem tohoto výtvarného díla a že nikde nevisí ani jeho kopie nebo reprodukce. Naše obrazy jsou plastické, s použitím ušlechtilých materiálů a nevšedních struktur, které pracují s hrou světel a stínů. Tyto aspekty jsou prostřednictvím digitálního tisku nepřenosné.
Mám zájem o obraz, ale nevím, jestli se do mého interiéru hodí. Poradíte mi?


Ano.

Spolupracujeme s profesionálními designéry, kteří vám rádi a ochotně poradí s umístěním obrazu a jeho vhodností pro dané prostředí. Na přání pro vás vytvoříme digitální vizualizaci umístění vybraného díla ve vašem interiéru.
Jak se stát obchodním partnerem ateliéru LFA?


V případě zájmu o obchodní spolupráci s ateliérem LFA, prosím kontkatujte přímo společnost Royalis s.r.o., zde: KONTAKT
Je možné zakoupit jakékoliv umělecké dílo přímo z ateliéru LFA?


Ne. Tato varianta prodeje není možná. Všechny prodeje, objednávky zakázkových děl apod. probíhají výhradně prostřednictvím společnosti Royalis s.r.o., jakožto vlastníka ateliéru LFA.
Je možné si v ateliéru LFA objednat vlastní zakázkové dílo?


Ano. Ateliér LFA je zakázkový atelér, který tvoří jak vlastní umělecké kolekce, tak díla na zákazku. V případě zájmu o umělecké dílo na zakázku, prosím kontaktujte zákaznický servis společnosti Royalis s.r.o., ZDE