Home collection

pokračovat

 

                V této sekci webu vám přinášíme kolekce obrazů určených pro ty z vás, pro které je důležité, aby měl váš interiér komplexní atmosféru. V této sekci nabízíme ideální řešení pro domácí, kancelářské a komerční prostředí.

Kolekce

Four Seasons

Kolekce překrásných obrazů s tématikou čtvero roční období, je originálním

zpodobněním přírody v konkrétním daném ročním období. Kolekce čtyř obrazů s tématikou čtvero roční období, je překrásným zpodobněním přírody v konkrétním daném ročním období. Kolekce originálních obrazů s tématikou čtvero roční období, je překrásným zpodobněním přírody v konkrétním daném ročním období.

PROMO CUT OFF SMALL web.jpg

Obrazy plné detailů,

které jste ještě neviděli.

Detaily

Utvářejí z 75% celkový pocit z vnímaného díla. Náš ateliér klade na detaily ten největší důraz, jelikož jejich precizní zpracování vypovídá o našich dovednostech ovládat umělecké řemeslo. Kolekce ČTVERO ROČNÍ OBDOBÍ, byla již od samotného konceptu vnímána jako kolekce pláten, ze kterých budou promlouvat především detaily v kombinaci s plasticitou malby tak, aby byl výsledek jasný a zřetelný na první pohled.

Dech beroucí struktury,

které Vás uchvátí

Struktury

Ne méně důležitou roli na těchto plátnech hrají STRUKTURY, které vznikaly při pečlivém vrstvení barev. Díky bohaté kolekci struktur jsou jednotlivá plátna nekonečnou paletou tvarů, dalece přesahující samotný formát jednotlivých obrazů. Při každém pohledu na tyto plátna objevíte na obrazech něco nového, něco co vypadá jinak za denního světla a jinak za šera. 

Barvy, které Vás pohltí

a přenesou do světa nekonečné fantazie.

Barvy

Typické barvy pro každé konkrétní období byly vybírány pečlivě tak, aby co nejlépe charakterizovaly jednotlivá roční období. Nejsou to barvy podle toho jak se mění tvář přírody kolem nás, ale barvy které zároveň reprezentují nálady, vzpomínky, které nás provázejí celým rokem. Speciálním prvkem v této kolekci je pravé ryzí zlato. Plátkové zlato 24 karátové hodnoty bylo použito na plátnech LÉTA a PODZIMU. Unikátní hravá kombinace s ostatními barvami přináší do vašeho interiéru něco, co v něm doposud chybělo.

Koupit kolekci

Kolekce

SPACE & FORM

Nechte se okouzlit dokonalostí moderního umění v kombinaci s těmi nejušlechtilejšími materiály, jako jsou zlato, diamanty

a drahé kameny.

Kolekce exkluzivních uměleckých děl

s přidanou investiční hodnotou a nádechem nadčasového designu, která dokonale doplní vaše domácí, či komerční interiéry.

Podrobnosti připravujeme...