INTERNAL INFERNO

            Magický počátek všeho nebeského dění. Okamžik, kdy nejčistější energie prýští z nitra směrem na povrch a přináší okamžik, který dává vzniknout zářné budoucnosti světa.

Objevte žhnoucí

explozi energie

světla, stínů a struktur

v kombinaci

s luxusními materiály.

Untitled-4 2 small.jpg

Internal Inferno je vůbec první obraz z naší luxusní kolekce nazvané „Božské elementy“. Reprezentuje explozivní sílu vycházející z nitra tajemných hlubin, která vynáší na povrch něco krásného, výjimečného a dosud nepoznaného. Očistná síla ohně nás zbavuje pochybností a zlatý sluneční svit nám dodává novou energii. Internal Inferno v nás probouzí odvahu a schopnost zdolávat překážky a podněcuje touhu vykonat něco velkolepého.

Obraz zaujme impozantní centrální částí, která je vyložena několika vrstvami trojitého ryzího zlata. Kombinace plastické malby a zlaté povrchové úpravy dává obrazu doslova nadpozemskou magickou schopnost vypadat pokaždé jinak s ohledem na aktuální světelné podmínky v interiéru. Nejvhodnější způsob nasvícení je z levé strany s vytvořením lineárního stínu, dopadajícího na pravou část obrazu. Dynamický kontrast zlata a stínu vytváří neuvěřitelně působivý, tajuplný magický efekt. Tento obraz je jedinečný klenot, který se hodí do moderních luxusních nemovitostí s vyššími stropy a volnými zdmi s celistvým povrchem.