Objevte nespoutanou hru barev, světel, stínů a struktur

v kombinaci

s luxusními materiály.

V našem studiu se specializujeme na vlastní originální produkci, ale také na zakázkovou tvorbu. Jsme schopni našim klientům poradit při realizaci interiérů v oblasti dekorování prostor uměleckými díly. Pro takové účely jsme schopni vytvořit umělecká díla přímo na míru konkrétnímu interiéru bez ohledu na to, zda se jedná o rodinné sídlo, hotel nebo kancelář.

 

"Naše společnost existuje díky neustávajícímu zájmu o výtvarné umění a talentu výjimečných lidí, kteří v našem ateliéru tvoří. Na oplátku přistupujeme k umění s respektem a nebývalou péčí o něj, díky čemuž můžeme svou radost z tvorby sdílet i s našimi klienty a vnášet nepopsatelnou krásu do jejich každodenního života."

paint.png

Naše luxusní malířství vám otevírá dveře do světa nekonečné fantazie, v němž si můžete splnit svůj sen a dopřát svému životu něco naprosto výjimečného. Stěžejními aspekty naší moderní tvorby jsou především harmonie barev, kontrasty světel a stínů, nevšední struktura a kombinace ušlechtilých materiálů. Pohled na naše výtvarná díla vás přenese do jiného světa. Světa, ve kterém nic není nemožné a splnění všech přání je na dosah ruky. Našim klientům prostřednictvím této tvorby umožňujeme vtisknout jejich interiérům zcela novou, nenapodobitelnou tvář. Všechny obrazy, které v našem studiu tvoříme, jsou originály, a každý motiv existuje pouze v podobě jednoho kusu. V žádném případě nenabízíme digitální kopie, díky čemuž mají naši klienti stoprocentní jistotu, že to, co si u nás zakoupí, bude v celém vesmíru pouze a jen jejich.

 

"Přesně to pro nás znamená slovo LUXUS: jedinečnost, neopakovatelnost, unikátnost."

 

Naše obrazy mohou být součástí nejkrásnějších chvil v lidském životě, k nimž patří i okamžiky obdarování.

Osobně dohlížím na každý materiál, který má být použit na jakýkoliv umělecký předmět z produkce ateliéru LFA. Nejdůležitější je pro nás kvalita, zpracování, původ a použitelnost korespondující s myšlenkou konkrétního designu.

 

To je cesta k perfektnímu výsledku a ke spokojenosti našich klientů.

Radek Weigl

Zakladatel uměleckého ateliéru LFA

a jednatel společnosti Royalis s.r.o.

Obrazy z ateliéru LFA jsou zárukou luxusních materiálů prvotřídní kvality s deklarovaným původem.

di.png
Untitled-4 2 small.jpg
Certifiká.jpg

Spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli ve svých oborech. Všechny použité materiály a suroviny jsou vybírány pečlivě a výhradně z ověřených zdrojů.

Za to ručíme!